3 березня — Всесвітній день дикої природи.

Сьогодні, 3 березня, людство відзначає Всесвітній день дикої природи

        3 березня 1973 року було прийнято Конвенцію, що регулює міжнародну торгівлю рідкісними видами флори і фауни, відому. Учасниками Конвенції є 180 держав, серед яких і Україна.

        20 грудня 2013 року шістдесят восьмої сесією Генеральної Асамблеї ООН прийнято резолюцію, якою постановлено відзначати 3 березня День дикої природи. У резолюції з цього приводу зазначається цінність диких тварин і рослин, особливо тих, які потребують захисту.

    Члени Генеральної Асамблеї ООН підкреслили цінність для людства дикої природи та усіх її мешканців.

       Всі держави учасники Конвенції визнають важливість міжнародного співробітництва, яке буде сприяти захисту від надмірної експлуатації диких тварин та рослин в міжнародній торгівлі.

       Міжнародна торгівля дикими тваринами і рослинами не повинна створювати загрози їх виживанню.       

      Дія Конвенції поширюється не лише на цілих тварин, а й на їх частини, та похідні від них, які легко можуть бути впізнанні. Також це можуть бути особисті предмети або предмети домашнього вжитку (хутрові речі, сувенірні вироби), ідентифіковані як частина об’єктів.

      Україна приєдналась до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої флори і фауни, що перебувають під загрозою зникнення, 14 травня 1999 року.

      Наша держава взяла на себе низку міжнародних зобов’язань в екологічній сфері. А саме, забезпечення виконання Конвенції про міжнародні торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення. Вказані дії насамперед орієнтовані на ліквідацію міжнародних ринків об’єктів тваринного та рослинного світу, що з різних причин ставлять їх під загрозу зникнення.        

Результат пошуку зображень за запитом лось фото